O nas

Szkoła Tańca ECHO art to miejsce zrodzone z dziecięcego marzenia.
To miejsce w którym ciągle się powtarza: „jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz też tego dokonać”.

Od 2008 roku prowadzimy zajęcia dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych.
Specjalny, autorski program pozwala na zaproszenie na zajęcia już najmłodszych uczestników. Naszym głównym założeniem jest realizowanie wychowania poprzez sztukę. Uważamy, że każde dziecko jest wyjątkowe i każde jest dla Nas ważne!

W ECHO art stawiamy na jakość, edukacyjny tryb zajęć, wysoką kulturę osobistą i biznesową. Na każdym poziomie kształcenia, opracowywane są programy, tak aby uczestnicy mieli świadomość celów, a każde zajęcia były nowym wyzwaniem. W przypadku zajęć dla dzieci i młodzieży ogromnie liczymy na zaangażowanie rodzica, który jest największym wsparciem dla młodego tancerza i który czynnie powinien uczestniczyć w pasji swojego dziecka.

Szkoła Tańca ECHO art, to echo wykonywanych przez Nas ruchów. Wysyłamy jeden uśmiech, wracają do Nas uśmiechy Naszych małych i większych tancerzy. Dajemy im nasze serce, dostajemy to samo w podzięce. Zarażamy pasją, która od razu widać!

ECHO art to nie tylko taniec, czy akrobatyka. Organizujemy wiele wydarzeń, dzięki którym społeczność ECHO art nawiązuje bliższe relacje, tworząc przyjaźnie pomiędzy dziećmi, a także ich rodzicami. Naszą tradycją są coroczne koncerty semestralne – „zahARTOwani tańcem” na których prezentujemy dotychczasowe postępy każdej z grup. Szkoła Tańca ECHO art, dwukrotnie wystawiła na deskach Opery Nova w Bydgoszczy autorskie spektakle: „Czerwony Kapturek – wersja taneczna” (2013), „Magiczny Czas” (2015).

Główna siedziba ECHO art mieści się przy ul. Wojska Polskiego 23 (C.H. Hermes).
Mamy do dyspozycji powierzchnię 470 m2. Zajęcia prowadzone są na 3 komfortowych salach, dostosowanych powierzchnią i wyposażeniem do rodzaju zajęć i wieku uczestników.
Na wszystkie pytania odpowie prężnie działająca recepcja, co nie zakłóca prowadzenia zajęć.