Formacje

Szkoła Tańca ECHO art słynie z rewelacyjnych formacji turniejowych. Grupy pokazowe reprezentują Naszą Szkołę na imprezach tanecznych rangi ogólnopolskiej, a także międzynarodowej.

Formacje ECHO art to multimedaliści konkursów tanecznych.

Przez 10 lat działalności zdobyli 1434 miejsca na tanecznym podium

1 miejsc

2 miejsc

3 miejsc

ECHO art to wielokrotni MISTRZOWIE POLSKI federacji World Artistic Dance Federation w kat. jazz, contemporary, artistic show, disco-dance jako formacje, duety i soliści.
Mamy w Naszym dorobku także tytuły MISTRZÓW EUROPY w wyżej wymienionych stylach, a także medalistów MISTRZOSTW ŚWIATA zdobyte w federacji WADF.

Możemy poszczycić się ogromem miejsc medalowych zdobytych przez Naszych tancerzy na najważniejszych imprezach tanecznych w kraju, m.in. Puchar Polski, Grand Prix Polski, Puchar Kujaw i Pomorza, Europejskie Dni Tańca i wielu turniejach tańca nowoczesnego.

ECHO art potrafi budować nastrój tańcem, niejednokrotnie Nasze choreografie tworzyły dłuższe koncerty, a nawet spektakle wystawione na deskach Opery Nova w Bydgoszcz: „Czerwony Kapturek – wersja taneczna” (2013), „Magiczny Czas” (2015).

Formacje ECHO art wielokrotnie zapraszane są do specjalnych pokazów na terenie miasta. Potrzebujesz cudownej oprawy tanecznej imprezy którą organizujesz, skontaktuj się z Nami.

Tancerze formacji turniejowych ECHO art to ambitni i niezwykle zaangażowali młodzi ludzie, który nieustannie podnoszą swój poziom taneczny biorąc udział w szkoleniach, warsztatach i obozach.
Do składu formacji zapraszane są osoby które mają ogromną potrzebę rozwoju i uwielbiają sceniczne występy. Jeśli chcesz zasilić skład Naszych grup pokazowych, prosimy o kontakt.